Zarezerwuj apartament

Apartments 22 Mandragora


WYPOCZYNEK

WYPOCZYNEK w naszym APARTAMENT 22
MIEŚCI SIĘ W KAMIENICY RYNEK 5 W LUBLINIE

To zabytkowa trzypiętrowa, podpiwniczona kamienica w samym sercu Starego Miasta. Znajduje się pomiędzy zabytkowymi kamienicami numer 2 i Bramą Rybną. Ostatnim w pełni posiadającym prawo do kamienicy był Kelman Icek Goldszmidt i pozostał jej właścicielem do wybuchu II wojny światowej. Zapraszamy Państwa na wypoczynek do naszych apartamentów. W zabytkowej kamienicy z 1547 roku czeka na Państwa, komfortowo urządzony apartament, z widokiem… na Mandragorę i Perliczkę – nasze dwie restauracje!

NOCLEGI

NOCLEGI W LUBLINIE POKOJE

Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne pokoje, z przeznaczeniem dla 1,2 lub maksymalnie 4 osób. Aneks kuchenny, wygodna łazienka, miejsce do pracy, mini salonik oraz dwie sypialnie – wszystko przygotowane z myślą, by pobyt w naszym mieście był bardzo udany. W całym apartamencie działa darmowe wifi. Głodni? Zapraszamy do naszych dwóch restauracji: Żydowska restauracja Mandragora i Perliczka-Gościnność polska. Tu zakosztujecie tego co najlepsze ! Odwiedź stronę: www.restauracjaperliczka.com i zapoznaj się z naszym menu!


WSZĘDZIE BLISKO


ZA OKNEM LENIWIE SPACERUJĄ TURYŚCI, A NA KAŻDYM KROKU KAFEJKA,
RESTAURACJA, GALERIA, ANTYKWARIAT...

4
MINUTY SPACERU DO
BAZYLIKI OJCÓW DOMINIKANÓW
2
MINUTY DROGI DO
TEATRU NN
5
MINUT DROGI BY ZWIEDZIĆ KAPLICĘ ŚW. TRÓJCY NA ZAMKU LUBELSKIM
6
MINUT NA
DWORZEC PKS
1
MINUTA DO LUBELSKICH PODZIEMI W TRYBUNALE KORONNYM
1
MINUTA SPACERU DO
INFORMACJI TURYSTYCZNEJ
1
MINUTA DO
MANDRAGORY!

Apartament 22 oferuje zakwaterowanie w Lublinie i znajduje w samym sercu Starego Miasta. Obiekt zapewnia bezpłatne WiFi. Apartament obejmuje jadalnię, aneks kuchenny i łazienkę. Obiekt zapewnia pościel i ręczniki. Zakwaterowanie nie obejmuje wyżywienia.
Mandragora Apartments 22 Galeria zdjęć

REGULAMIN

Mandragora Apartments 22

I
 1. Apartament 22 wynajmowany jest na doby.
 2. Jeżeli gość nie określił czasu pobytu najmując Apartament 22, przyjmuje się, że Apartament 22 został wynajety na jedną dobę.
 3. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 i trwa do godziny 10:00 dnia następnego.
II
 1. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, Gość powinien zgłosić do godziny 10:00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju.
 2. Apartament 22 uwzględni życzenie przedłużenia pobytu, w miarę dostępności pokoju.
III
 1. Gość nie może przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie minął okres, za którą uiścił należną opłatę.
 2. Osoby niezarejestrowane/niezameldowane mogą przebywać w Apartament 22 od godziny 14:00 do godziny 22:00.
 3. Apartament 22 może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin Apartamentu 22.
IV
 1. Apartament 22 świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i stnadardem. W przypadku zastrzeżeń do jakości usług Gość jest proszony o jak najszybsze zgłaszanie ich na recepcję.
 2. Apartament 22 ma obowiązek zapewnić:

-Warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku Gościa.
-Warunki bezpiecznego pobytu, w tym bezpieczeństwo zachowania w tajemnicy informacji o Gościu.
-Bezpłatne Wi-Fi
-Sprawną pod względem technicznym usługę. W przypadku wystąpień usterek, które nie będą mogły być usunięte, Apartament 22 dołoży starań, aby – w miarę posiadanych możliwości złagodzić niedogodności.

V
 1. Parkowanie samochodu jest dozwolone tylko w wyznaczonym miejscu. Nie posiadamy własnego parkingu a wjazd na Stare Miasto jest zabroniony.
VI
 1. Apartament 22 nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia rzeczy wartościowych pozostawionych w apartamencie.
VII
 1. W Apartament 22 obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22:00 dnia poprzedniego do godziny 7:00 dnia następnego. Apartament 22 może odmówić świadczenia usług osobie, która naruszy tą zasadę.
VIII
 1. Każdorazowo opuszczając apartament, Gość powinien zostawić zamknięte drzwi i zostawić klucz w restauracjiPerliczka Rynek 9
 2. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych Apartamentu 22 powstałe z jego winy lub winy odwiedzających go osób.
 3. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach hotelowych grzałek, żelazek elektrycznych i innych urządzeń podobnych, nie stanowiących wyposażenia hotelu.
IX

Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez Gościa w Apartamencie 22 mogą zostać odesłane na życzenie Gościa pod wskazany adres, na koszt Gościa. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji Apartament 22 przechowa te przedmioty przez 1 miesiąc.

X
 1. W Apartament 22 obowiązuje całkowity zakaz palenia.
 2. Apartament 22 może oczekiwać za nie przestrzeganie zakazu palenia może oczekiwać opłaty w wysokości 2000 PLN.
XI
 1. Apartament 22 nie przewiduje pobytu zwierząt.